ویلا شمال ساحلی در زیباکنار کد37075

جدید

فروش ویلا ساحلی شمال در زیباکنار در محیط کاملا ویلایی

جزییات بیشتر

135,000,000 تومان

اطلاعات بیشتر

فروش ویلا ساحلی شمال در زیباکنار با زمینی به مساحت 240 متر و بنایی معادل 90 متر با پروانه ساخت و برداشت جهت صدور سند ( نوبت سند ).

این ویلا در محیط کاملا ویلایی واقع گردیده که دارای 2 اتاق خواب ، پمپ و چاه آب ، برق و گاز ، کفپوش و نمای سرامیک  ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی میباشد که در فاصله 150 متر از جاده اصلی زیباکنار و 750 متری از دریا واقع گردیده است .

فاصله این ویلا با مراکز خرید 200 متر ، بانک و مراکز درمانی 2/5 کیلومتر ، فرودگاه 35 کیلومتر ، بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی 15 کیلومتر می باشد.

مزایای خرید ویلا ساحلی شمال در زیباکنار:دریافت کارت شهروندی و استفاده از مزایای منطقه آزاد انزلی شامل خرید خودروهای روز دنیا و صادرات و واردات کالا. موقعیت مکانی مناسب ویلا در زیباکنار و فاصله مناسب  تا مرکز استان ، فرودگاه ، شهرهای بزرگ  و مناطق تفریحی و تاریخی استان.

اطلاعات کامل ویلا را در انتهای صفحه مشاهده نمایید

ویلا شمالاملاک کاسپین زیباکنار : خرید و فروش زمین و ویلا شمال در نوار ساحلی زیباکنار  -   زیباکنار

فروش ویلا ساحلی در شمال-اجاره ویلای ساحلی شمال-فروش ویلا ساحلی مازندران-خرید ویلای ساحلی در شمال-خرید ویلای ساحلی شمال-ویلای ساحلی زیباکنار-خرید ویلای ساحلی در مازندران-فروش ویلا ساحلی زیباکنار-اجاره ویلا ساحلی شمال-ویلا ساحلی در شمال-ویلاهای ساحلی شمال

30 محصولات دیگر در همان شاخه: