ايجاد بزرگترين فرش سبزه اي در روز طبيعت در منطقه آزاد انزلي

به گزارش مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد انزلي، همزمان با روز طبيعت در ۱۳ فروردين ماه، فرش بزرگ سبزه اي در اين منطقه ايجاد مي شود.

بنابر اين گزارش به همت معاونت فرهنگي اجتماعي گردشگري سازمان منطقه آزاد انزلي، فرش بزرگي متشكل از سبزه هايي كه در روز سيزدهم فروردين ماه از سوي گردشگران به محدوده فاز تجارت و گردشگري منطقه منتقل ميشود در نوار ساحلي تشكيل مي گردد.

اين اقدام كه با همكاري و مشاركت مسافرين ورودي به منطقه در آن روز انجام مي شود با هدف عملياتي نمودن شعار روز طبيعت در روزي كه ايرانيان در پاسداشت يك سنت كهن به طبيعت مراجعه مي كنند، برگزار مي شود.

توسعه همكاري گروهي ميان گروه هاي سني كودك و نوجوان، فرهنگ سازي اهمّيت حمايت همگاني از محيط زيست، تبديل تهديد زيست محيطي سبزه هاي پراكنده در محدوده ساحل به فرصتي براي خلق اثري زيبا و تمرين حركتي مشترك براي زيباسازي محيط زندگي از مهمترين نتايج تشكيل نخستين فرش بزرگ سبزه اي در منطقه آزاد انزلي است.

لازم به ذكر است تا پيش از روز ملي طبيعت اطلاع رساني محيطي لازم در خصوص مكان ايجاد اين فرش سبزه اي كه در وسط آن آرم و نشان منطقه آزاد انزلي با گلهاي طبيعي ساخته مي شود و دور تا دور آن نيز سبزه ها جاي خواهند گرفت، در محدوده فاز تجارت و گردشگري صورت مي گيرد.

منبع : http://anzalifz.ir

ویلا شمال- خرید ویلا شمال-فروش ویلا شمال-

ویلا زیباکنار-خرید ویلا زیباکنار-فروش ویلا زیباکنار-پیش فروش ویلا-

ویلا ساحلی زیباکنار-ویلا داخل شهرک زیباکنار-ویلا زیباکنار داخل شهرک-

زمین زیباکنار-زمین ساحلی زیباکنار-خرید زمین در زیباکنار- فروش زمین در زیباکنار-

زمین شمال- خرید زمین شمال-فروش زمین شمال-

اجاره ویلا شمال- اجاره ویلا- اجاره ویلا گیلان-اجاره ویلا ای شمال